Zdejmowanie klątw i uroków

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna przekazana do adresata podczas stosownego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niechętnie życzy i ta fatalnie życząca postać lub wynajęty przez nią ekspert wyraża w właściwym rytuale magicznym jej typ, długość trwania, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, zatem oswobodzenia się od tego typu energii wychodzących z klątw, dokonana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, ponieważ tego typu przedsięwzięcie może sprowadzić nasilenie się działania klątwy oraz szwank na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest pewnym kluczem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają głównie osoby, które odnalazły się na przysłowiowym życiowym zakręcie i występują w obliczu rozstania z towarzyszem czy przewidują, iż małżonek oddala się od nich i dążą zatrzymać go za każdą cenę. I tak oczywiście można wyraziście zdefiniować magię miłosną – jako rodzaj na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym sposobem na osiągnięcie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to schwytanie kogoś przy sobie na siłę, to wykonanie czegoś oszukanego, co dalekie jest od miłości a przypomina bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeśli go nie dostaniemy, wypada pozwalać, żeby ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś oczekuje i naturalna miłość, która się nie skończy, i typowe szczęście, które będzie czarodziejskie w swój prosty sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obrządku czy zaklęcia.

Najgłębszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się różnorodne ujemne doświadczenia: niespotykane przypadki okoliczności, sytuacje, w których ciągle ponosimy straty, również materialne jak i niematerialne, odczucie, iż przez lata trwasz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu wydarzeń, jakiekolwiek dążenia spełzają na niczym, poszukujesz miłości i ciągle doznajesz zawodu. Bywa, iż całe lata jesteśmy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Zapewne jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to przewodzenie energią w różnych celach. Jedynie zamiary mogą być wielorakie i strategia wykorzystania energii. Stosuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i kombinuje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zręczność krzywdzenia innym ludziom, lecz cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Analiza, która często pozwala na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego pragnę jej zaszkodzić, czy mam takie pełnomocnictwo, co z tego wystąpi dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne wykonywanie magii, to sztuka rozwoju na każdej realnej płaszczyźnie etycznej oraz moralnej również, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, przeżyć, iż nieskuteczne są pewne przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy zgromadzona myśl.

Nasza strona odczynianie klątw i uroków ezopark.com zobacz koniecznie.