Odczynianie klątw oraz uroków

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna nadana do adresata w okresie trafnego obrządku magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niedobrze życzy i ta niedobrze życząca postać lub wynajęty przez nią specjalista wypowiada w stosownym rytuale magicznym jej typ, długość twierdzenia, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, zatem uwolnienia się od tego gatunku energii powstających z klątw, dokonana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bo tego modelu podejście może sprowadzić zaostrzenie się czynienia klątwy i szwank na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest właściwym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną zaglądają powszechnie osoby, które odnalazły się na przysłowiowym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu zerwania z partnerem lub spekulują, iż małżonek oddala się od nich i dążą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak oczywiście można najprościej określić magię miłosną – jako rodzaj na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za całkowitą cenę. Czy urok magia miłosna jest właściwym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to wykonanie czegoś nieprawdziwego, co odległe jest od miłości a uchodzi bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A gdy go nie zdobędziemy, trzeba zezwolić, by ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś oczekuje i prawdziwa miłość, która się nie skończy, i rzeczywiste zadowolenie, które będzie czarodziejskie w swój normalny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego rytuału albo zaklęcia.

Najsilniejszy urok miłosny – czarna magia

W naszym życiu występują odmienne ujemne zjawiska: niespotykane przypadki okoliczności, sprawy, w których nieprzerwanie ponosimy krzywdy, także materialne jak i niematerialne, poczucie, iż przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu doświadczeń, wszelakie dążenia spełzają na niczym, szukasz miłości i ciągle osiągasz zawodu. Jest, że wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, uważając, iż tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnorakich celach. Jedynie cele mogą być różne i strategia używania energii. Stosuje się więc, iż jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manipuluje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zręczność rujnowania innym ludziom, jednak często praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Analiza, która wielokrotnie przyzwala na poznanie, czemuż nienawidzę tej osoby, czemu zamierzam jej zaszkodzić, czy mam takie obowiązek, co z tego przyjdzie dla mnie oraz dla pozostałych? Rzeczywiste wykonywanie magii, to sztuka rozkwitu na każdej praktycznej platformie etycznej oraz moralnej również, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, przeżyć, że nieskuteczne są wszelkie przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy zgromadzona myśl.

Ciekawa www strona czarna magia miłosna zapraszamy.