Najatrakcyjniejsza jakościowo stylizacja paznokci

Wszyscy dziś zdajemy sobie sprawę jak wielką atencję zwraca się na wizerunek. Panie najczęściej kładą nacisk na włosy i paznokcie, oczywiście żeby przedstawiały się wręcz perfekcyjnie. Niestety konsultacje w salonach częstokroć okazują się zbyt drogie, żeby móc korzystać z nich tak systematycznie jak wymagają tego nasze dłonie. Jest jednak grupa kobiet, dla których odwiedziny u kosmetyczki są bezdyskusyjną niezbędnością, nawet nie dla samego odnowienia paznokci, lecz dla szczerej dyskusji o wszystkim i o niczym. Uważają to jako prosty wypoczynek po męczącym dniu, tygodniu bądź miesiącu. Możemy także nierzadko znaleźć znajomą, która prywatnie w własnym lokalu trudni się takimi usługami. Takie osoby przeważnie także dają mniejsze stawki. No i jest także grupa, która chce na tym poziomie zacząć uczyć się sama, wyszkolić się w magii stylizacji, bez bycia zależnym od harmonogramów salonów lub manicurzystek. Z garstką wkładu naszego i inwestycji na początku, w przeciągu miesięcy jesteśmy w stanie odłożyć sobie nieco pieniędzy. A dzięki dobremu zestawowi towarów kosmetycznych mamy możliwość zafundować sobie paznokcie najlepszej jakości.

Odpowiedni wybór, to podstawa

Wszystko jednak odnosi się nie tyle co do naszych zdolności, ponieważ to jesteśmy w stanie sobie wypracować z czasem, najistotniejszą rolę odgrywają ważne materiały. Zatem warto jest wpaść do takiej hurtowni kosmetyków jak „CS Moon”. Mają oni ogromny asortyment wszystkich artykułów jakie potrafią być nam konieczne do indywidualnego zadbania o swoje paznokcie. Jeśli idzie o stylizacje odnajdziemy tu:

  • – lakiery hybrydowe,
  • -lakiery winylowe,
  • -paznokcie akrylowe i żelowe,
  • -dodatki pomocnicze,
  • -towary do przygotowania paznokci,
  • -odżywki do paznokci także oliwki.

Jeśli idzie o lakiery, są one firmy Shellac. Firma, która posiada wyrobioną reputację lakierów niezawodnych. Zrobione są przez równie docenianego producenta CND także umieją nam zapewnić brak odprysków czy wszelkich rys przez nawet 2 tygodnie. Warto zaakcentować także, że kolory shellac posiadają bardzo wielką paletę barw. Więc poza jakością otrzymujemy również niewiarygodnie duży dobór opcji. Tak więc CS Moon ma do zaoferowania nam także cnd shellac sklep. Jeżeli rozchodzi się o wszystkie niezbędne przybory wyszukamy tu wszystko od pilników po gilotyny do paznokci, aż po tipsy czy szablony. Odszukamy tutaj także bezsporną podstawę, jak zaczynamy przygodę ze stylizacją paznokci. A mianowicie lampy, a nawet dwa rodzaje:

  • -lampa led,
  • -lampa UV.

Zatem jak to się mówi „do wyboru do koloru”, mam drogę otwartą do utworzenia swojego małego salonu kosmetycznego we własnym lokalu.

Wielki wybór, ogromne możliwości

Konieczne zaznaczenia jest też fakt, iż CS Moon, to nie wyłącznie hurtownia kosmetyków, lecz także ma w swojej propozycji szkolenia: akryl, żel, a też manicure. Stawki zaczynają się od 1200zł brutto do 450zł brutto. Jeśli poza zaopatrzeniem się w produkty manicure, posiadamy też ambicję otrzymania certyfikatu, mamy to w zasięgu ręki także to w jednym miejscu. Więc nieważne, w jakiej grupie kobiet jesteśmy, lub zależy nam na oszczędności i uzyskaniu swego rodzaju swobody, a może posiadamy znajomą, która zajmuje się stylizacją paznokci bądź kochamy normalnie rozmawiać także spędzać czas z kobietami w salonach kosmetycznych. W pierwszej okoliczności możemy zrobić zakupy od A do Z, w drugiej okoliczności możemy poradzić koleżance jakieś towary bądź kolory bądź po prostu przygotować jej prezent, a w ostatniej możemy znaleźć inspiracje, którymi podzielimy się ze znajomymi w salonie. Za każdym wyborem dąży mnóstwo możliwości.

Tekst został uzupełniony przez zarządcę strony www lakier Stickey.