Idealny garaż

W dzisiejszych czasach większość z nas marzy o wygodnym garażu, w jakim będziemy mieli możliwość trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w mroźne poranki nie trzeba skrobać szyb, lub odśnieżać leżącego na samochodzie śniegu. Garaż zapewnia znacznie większe możliwości, tego typu jak:

  • trzymanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy twojego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    pewne czynności obsługowe w danym garażu mamy okazję wykonać sami.
  • A więc ewidentnie oszczędzamy pieniądze posiadając garaż. Przecież dokładnie, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy indywidualnie, taka nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się znacznie. Ale by garaż był dobry musimy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są zarazem bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domku

To bardzo dobre rozwiązanie. Często tego rodzaju garaż mamy okazje stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku montujemy markizy i posiadamy tani i natychmiast przygotowany taras. Powinniście tak zaprojektować domek, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na ten nasz taras. Oczywiście w tego typu oknach trzeba zamontować żaluzje bądź cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Zapraszamy na:
rolety Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w handlu żaluzji, rolet, plisów.