Brama garażowa przesuwna

Kupując bramę garażową należy stanąć przed kilkoma ważnymi pytaniami. Na rynku dostępne są różne bramy garażowe, a także różne sposoby otwierania.

Plusy i minusy bramy przesuwnej

Bramy przesuwne w garażu mają wiele plusów i minusów. Na pewno zaletą jest fakt. że nie straszny im jest wiatr, tak jak to bywa w wypadku zwykłych bram otwieranych. Kiedy wieje mocny wiatr bardzo często nie można przytrzymać bramy otwieranej i potrzebna jest osoba do pomocy przy jej trzymaniu! Jest to bardzo niewygodne rozwiązanie, więc bramy garażowe przesuwne są dużo lepszym pomysłem.

6

Z pewnością są one łatwe w obsłudze, ale z ich otwieraniem mogą mieć osoby starsze albo dzieci. Ich minusem jest fakt, że wystarczy, że jakiś kamień lub śmieć wejdzie w prowadnicę i w ten sposób można niechcący zablokować bramę. Nie sprawdzą się także w sytuacji, kiedy nie ma się wiele miejsca, ponieważ wymagają one sporo przestrzeni do ich przesuwania. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale wiele osób lubi bramy przesuwne i bardzo często je wybiera jako rozwiązanie dla swojego garażu.

Nowoczesne bramy garażowe Szczecin woj. zachodniopomorskie

 

Podobne na blogu:

  • Gdzie kupić bramę do garażu w Szczecinie
  • Budujemy garaż Szczecin  i okolice